O nás - EPROFI.CZ

Společnost EPROFI.CZ vznikla v roce 2008, poté co její majitel provozoval pod značkou EPROFI prodej profesionální techniky již od roku 2005 jako OSVČ. Zpočátku probíhal prodej výhradně přes internet, s přechodem na s.r.o. byla založena nejprve kamenná prodejna v Biskupcově ulici v Praze, zanedlouho pak naše stávající prodejna na adrese Koněvova 160, Praha 3.

Od začátku se specializujeme na nabídku zboží na internetu, pomocí progresivních metod online marketingu a optimalizace našich e-shopů směrem k co nejlepší uživatelské přívětivosti. Stále rozšiřujeme sortiment, který v současné chvíli čítá přes 50 různých výrobců a přes 25 eshopů specializovaných na různé skupiny zboží, sdružených pod značkou EPROFI.CZ 

Vždy se snažíme konkurovat nejnižší cenou, kde již od 2ks zboží nabízíme zajímavé slevy. Většina běžného zboží z našich e-shopů je skladem u nás, nebo našich dodavatelů, a připravená k expedici k zákazníkům obvykle ještě v den objednávky. Naši pracovníci jsou, narozdíl od některých konkurentů, skutečnými specialisty v daném oboru, schopní poradit zákazníkovi v každé situaci to nejlepší technické řešení.

V období 1.10. 2023 do 1.7.2024 fakturace přešla pod společnost Technobedna s.r.o. Případné reklamace a servis zboží, zakoupeného přes eshopy sítě EPROFI v tomto období, je nutné řešit se společností Technobedna s.r.o., kontakty na www.technobedna.cz

Pokud jste dovozcem zajímavého profesionálního zboží a měli byste zájem nabízet ho prostřednictvím našich e-shopů, neváhejte nás kontaktovat.

Výpis z obchodního rejstříku ZDE

Eprofi obchody